PAR MUMS

NESTO ir ģimenes uzņēmums, kas radās, kad mēs ( Raivis, Džineta un mūsu mazais dēliņš Ernests kopā ar saviem mājas mīluļiem, diviem kaķiem) pārcēlāmies no Rīgas centra kņadas tuvāk dabai un laukiem.

NESTO mājo Jumpravā (Ogres novadā), kur pašu spēkiem atjaunojam gandrīz 100 gadus vecu māju, kuru veidojam par savu ģimenes mājvietu (Instagramā: no_grausta_lidz_muizai ).

Iekārtojot māju, sapratām, ka gribam skaistas, kvalitatīvas un galvenais ILGMŪŽĪGAS mēbeles, kas kalpos no paaudzes paaudzē. 

Sajūtot mieru un dabas spēku, kas ir Latvijas laukos, radās SPĒCĪGAS un ar DABAS ELPU PIEPILDĪTAS mēbeles. Tās ietver sevī gan pilsētas eleganci, gan dabas mieru un harmoniju.

Tā radās NESTO - "Starp pilsētu un dabu".

Nesto mēbeles - izlolotas un pilnas dabas iedvesmas!

Mums laime ir darīt to, kas rada prieku un gandarījumu, redzēt kā Tu saņem savu pasūtīto mēbeli un esi neizsakāmi priecīgs. 

Nav nozīmes vai tās ir lielas dārza šūpoles, dārza mēbeļu komplekts vai kāds mazs plaukts puķēm vai grāmatām, mums prieku rada veidot tieši Tev individuāli veidotas mēbeles no metāla ar skaistām īsta koka detaļām.

Nesto mēbeles- prieka un gandarījuma piepildītas, izlolotas un pilnas dabas iedvesmas! Radītas tieši Tev!

Pirkumu grozs