2023/2024 vasaras sezonA

Arī 2023/2024 vasaras sezonā viens no pieprasītākajiem un augstāk novērtētajiem produktiem ir mūsu radītās dizaina metāla šūpoles, kas:

 • sagādā daudz mazāk raižu par laikapstākļu ietekmi uz tām (salīdzinājumā ar koka vai cita materiāla produktiem);
 • ļauj priecāties arī Tavam maciņam, jo Tev vairs nav jāpērk ik pāris sezonas jaunas koka vai "plastmasīgās" mēbeles;
 • Tu dod savu pienesumu dabas saudzēšanai, jo visas mēbeles ir ilgtspējīgas un koka detaļas ir apstrādātas ar videi un Tavai veselībai draudzīgu lineļļu;
 • uzlabojas Tava pašsajūtu un veselību, jo vari vairāk relaksēties un būt svaigā gaisā (gūts no klientu atsauksmēm par iegūto jauno atpūtas vietu);
 • Tu pacel savas dzīves kvalitāti ar skaistām dizaina mēbelēm!

Aktuāli, protams, būs arī metāla soli un dārza mēbeļu komplekti, jo mūsu klienti ar vien vairāk novērtē kvalitatīvu mēbeļu ietekmi un dzīves kvalitāti un finansiālo stāvokli ilgtermiņā. Tie perfekti iederas gan industriālā vidē, gan skaistā parkā un vēl jo vairāk tie izceļas Tavā pagalmā!

DIZAINA DĀRZA MĒBELES TAVAI TERASEI VAI PAGALMAM

Nav noslēpums, Nesto izgatavo āra mēbeles, kas ne tikai lieliski iederas jebkurā terasē vai pagalmā, bet izcili to papildina kā dizaina priekšmets un piešķirs tam raksturu.

🌱 Bet vai zināji?!

 • Mūsu e-veikala sortiments ir tikai mazs fragments no tā, ko radām;
 • Mēs izgatavojam individuāli pielāgotus dizaina produktus tieši Tev;
 • Pielāgojams ir jebkurš produkts gan krāsā, gan izmērā, gan stilā;
 • Visas mēbeļu metāla detaļas ir krāsotas ar pulverkrāsojumu, kas nodrošina metāla ilgmūžību;
 • bet koka detaļas ir eļļotas ar dabīgu lineļļu, kas ir dabai un Tev draudzīgs produkts.

🌱 Īsāk sakot - visas Nesto dārza mēbeles veidotas tā, lai tās kalpotu pēc iespējas ilgāku laiku un prasītu pēc iespējas mazāku kopšanu. Jo mēbeļu galvenais uzdevums ir ļaut Tev pienācīgi atpūsties!

Dārza šūpoles

Metāla dārza šūpoles ar elegantām koka detaļām ir izcils ieguldījums Tavai labsajūtai un perfekts akcents Tavam pagalmam. Novērtē arī Tu Latvijā radīta dizaina mēbeļu nozīmi savā pagalmā.

Tev atliks tikai paņemt savu iemīļoto grāmatu vai kādu gardu dzērienu, ērti iekārtoties šūpolēs un baudīt dabas elpu! 

🍂 2023/2024 rudens/ziemas sezonA

Ēdamgaldi

Kāpēc? Jo viena no centrālajām lietām mājā ir ēdamgalds. Pie tā Tu aicini sēsties ciemiņus, pie tā satiekas Tava ģimene pēc garas darba dienas, tur Tu svini svētkus un baudi maltītes ik dienu. Nav tā, ka lietas būtu svarīgas, bet svarīgi ir tas, kā tās Tev palīdz un kā tās liek Tev justies.

Mēs esam par skaistiem mirkļiem gan svētkos, gan ikdienā, tāpēc Nesto rada unikālas un skaistas dizaina lietas, lai Tu varētu baudīt ik mirkli.

Nesto izgatavo pēc individuāla pasūtījuma ne tikai āra mēbeles un šūpoles, bet arī galdus ēdamistabai un virtuvei ar dabīga koka virsmu un dizaina metāla galda kājām. Izgatavojam gan klasiskus ēdamgaldus, gan apaļus galdus. Var iegādāties vai pasūtīt atsevišķi arī metāla galda kājas

Kafijas galdiņi

Dabīga koka virsma ar skaistu reljefa koka malu vai klasiski noapaļota galda virsma, apaļi galdiņi un visās citās formās veidoti galdiņi..

Nesto izgatavo pēc individuāla pasūtījuma dizaina mēbeles no metāla ar koka detaļām, tajā skaitā:

 • žurnāla galdiņus / kafijas galdiņus
 • TV galdiņus
 • konsoles u.c.
No īsta koka un kārtīga metāla.


Foto: kafijas galdiņš ar dabīgām koka reljefa malām un metāla kājām.

Apaļi ēdamgaldi

Varbūt Tava virtuve jau sen kāro pēc skaista, apaļa ēdamgalda? Šis variants lieliski der arī mazām virtuvēm! ;)

Mūsu apaļie ēdamgaldi ir apstrādāti tikai ar dabīgām eļļām, krāsām un vaskiem. Galda virsma ir īsta, bieza masīvkoka, kur skaisti redzams koka raksts.  Iespēja pasūtīt jebkura diametra, krāsas un stila.


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.